1x seha
Devam Ediyor
Atiye Dizisi izle (1.Sezon Tüm Bölümler )
8,1 IMDB Puanı

Atiye Dizisi izle (1.Sezon Tüm Bölümler )

Atiye Dizisi Ne Zaman Oyuncuları Kimler ?

Netflixde ikinci Türk yapımı dizi Atiye sizlerle. 1.sezonu bugun Netflix de yayınlanan bir çok insan tarafından merakla beklenen dizi,tüm bölümleri bugun yayınlandı.Beren Saat'in ve Mehmet Günsur'un başrol aldıkları dizide şimdiden dizi hakkında bir çok söyleyiş var.

Dizi izleyicileri tarafından dizinin oyuncuları bölümleri konusu oldukça merak ediliyor.Herkes bilirki bizim ülkemizde kazı çalışmaları her zaman olmuştur. Yine Ülkemizde bu kazı çalışmaları sürerken,ressam olan Atiye'nin dikkatini çekerek hayatının geçmişine kadar inecektir.

Merak Edilen Atiye Dizisinin Konusu

Oldukça güzel ve ressamlık yapan başroloyuncusu Atiye,oldukça sıradan bir hayat sürdürmektedir.Tabi bu Göktepe'de yapılan kazı çalışmaları ile hayatı o sadeliğinden çıkar ve entrikalar başlar.Kazı çalışmalarında diğer başrol oyuncumuz Mehmet Günsur ( Erhan) ile oradaki bir sembolu keşfeden ikili,bu gizemin arkasından gitmeye kararlıdır. Derin sayfalar açıldıkça Atiye geçmiş ve gelecek ile yüzleşecektir.

Peki Dizinin Diğer OYUNCULARI KİMLER?

Başrol oyuncularının dısışında dizide Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan ve Cezmi Baskın gösterdikleri performanslar ile alkışı hakediyorlar.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum