1x seha
Devam Ediyor
Lucifer Dizisi İzle
8,2 IMDB Puanı

Lucifer Dizisi İzle

Lucifer Dizisi Hakkında Genel Bilgilendirme
2015 yılında gösterime giren Netflix dizisi Lucifer, şeytanın iyi birisi olarak gösterilmesi sebebi ile aldığı binlerce tepkiye rağmen en çok izlenen diziler arasında yerini korumaktadır.Dizinin yayından kaldırılması konusunda, dini kesimler tarafından imza kampanmayarı dahi düzenlenmiştir ancak dizi başarılı bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir.

Lucifer Dizisi Konusu
Lucifer Dizisi izle - Babası tarafından kovulduğu cennetten hüzünlü bir şekilde ayrılan Lucifer, yaşamına cehennemde kral olarak devam etmektedir.Sürgün edildiği cennetteki yaşantısını unutamayan adam, geçmiş hayatındaki huzurunu bulamaz.
Mutsuz bir şekilde sıkıcı hayatına devam ederken hayatına bir heycan katmak ister ve Dünya'ya gitmeye karar verir.Şehir olarak ise haraketli olarak gördüğü Los Angeles'de karar kılmıştır.
Lucifer, Kendisine Los Angeles'da görkemli bir yaşam kurar.Cehennem firarisi piç, Kurmuş olduğu gece kulübü ile aradığı heycanı bulmuştur ve insanların ona karşı zaaflarını fark etmiştir.Zamanla kulübü terk ederek Los Angeles Polis Departmanında çalışmak ister ve cinayet olaylarını çözerek teşkilata yardım eder.
Güncel Durumu

Tom Kapinos Yönetmenliğinde çekilen dizi günümüzde hala yayın hayatına devam etmektedir ve bütün bölüm ve sezonlarını güncel olarak bu adresten bulabilirsiniz.720-pizleme.com keyifli seyirler diler..
  • 1. Sezon
  • 2. Sezon
  • 3. Sezon
  • 4. Sezon
  • 5. Sezon
  • Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın