1x seha
Devam Ediyor
See Dizisi izle (2.Sezon Bölümleri)
7.6 IMDB Puanı

See Dizisi izle (2.Sezon Bölümleri)

Senaryo Steven Knight
Ödüller 3 ödül & 2 Adaylık.
En Çok izlenen Arasında Netflix Dizisi ( See)
İlk bölümü 1 kasım 2019 tarihinde yayınlanan,Abd yapımı See dizi si izleyiciler tafından oldukça çok ilgi gördü.Bilim Kurgu aynı anda dram içerikli dizide teknelojinin tüm imkanalrı ile sanal ortamda hazırlanmıştır.İlk sezonu biten dizide insanlar 2.sezonun ne zaman yayınlacagını merak etmektedirler.
Hepimiz küçükken oynadığımız körebe oyununu çok iyi hatırlayacaktır. Dizide anlam verilen olan değiş yerindeyse,hiç bitmeyen bir körebe oyunu oynamaya hazırmısınız?
See Dizisi Konusu
Dizi her ne kadar tekneloji nimetlerinden yararlanarak yapılsa da, asırlar öncesini konu alıyor.En önemli vermek istediği mesaj ise gözümüzün ne kadar değerli olduğudur.Dizide herkes görmemektedir ve bununla baş etmek hayatlarını devam etdirmek zorundadırlar. Onlarında yemeye avlanmaya ve bir çok şeye ihtiyaçları vardır.
Dizide gerçek görme engelli oyunculara yer verilşmiştir.Ortaya çıkan bulaşıcı bir virus insanlığı yok etmiş bunlardan ise bir kısmı hayatta kalabilmiş ama bu virüs onlarıda kör etmiştir.İnsanlığın görmeden hayatta kalma ve bu şartlar altında ne gibi zorluklar altında kaldıkları konu alınıyor.
See 2.Sezon Onayını Aldı
İlk sezon bitti ve bir çok insan halen See ilk sezonu izliyor ve merakla 2.sezonun gelip gelmeyeceğini araştırıyor. Herhangi gibi bir açıklama gelmese de Dizinin 2.Sezonu olacak .

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın