1x seha

62 Görüntülenme
seha
Kadın Casuslar  – A Call to Spy (2019) izle
6.6 IMDB Puanı

Kadın Casuslar – A Call to Spy (2019) izle

(A Call to Spy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 123 dakika
Senaryo Sarah Megan Thomas
Ödüller 3 ödül & 1 nomination
Kadın Casuslar - A Call to Spy 2019 filmi 1080p türkçe dublaj ve altyazılı tek parça 4K Full HD izle 720p-izle indir ve seyret film konusu: Winston Churchill, 1941, II. Dünya savaşında, Alman Nazi kuvvetlerinin tehditlerinin hızlı ve tehlikeli bir şekilde artması nedeni ile özel bir casus birimi kurulmasını ve bu casus biriminin ise sadece kadınlardan oluşmasını emreder. Kadın Casuslar türkçe dublaj izle Winston Churchill’ın verdiği bu karar çok stratejik bir karardır ve kadınların erkeklere nazaran çok daha az dikkat çekeceğini düşünen Winston Churchill bu birimin başarılı olmasını ve sonucunda da savaşın seyrini Nazi Almanya’sının aleyhine değiştirmesini beklemektedir.

Kadın Casuslar türkçe altyazılı izle Winston Churchill’ın emri ile kurulan bu özel birimin ilk ajanları ise birbirine oldukça zıt iki kadından oluşmaktadır. Bu kadınlardan ilki Virgina Hall isimli, bir ayağını kaybetmiş, korkusuz bir Amerikalı’dır. Bir diğeri ise barışçıl sonuçlara inanan Noor Inayat Khan’dır. Noor ve Virgina bu görevi kabul ettikleri ilk andan itibaren oldukça sert bir eğitim alırlar. Bu eğitimler neredeyse ruhsal ve fiziksel bir işkence niteliğindedir. Kadın olmaları yüzünden kadınlıklarına daha hakaret edilen bu ağır eğitimlerden alınlarının akı ile çıkan ve sonunda da ilk ve en zorlu görevlerini almaya hak kazanan Noor ve Virgina için hareket anı da gelmiştir.

Noor ve Virgina’nın en temel görevleri Fransa’da ağırlığını hissettiren Nazi güçlerini sessizce azaltıp hatta yok etmektir. Bunu kimseye sezdirmeden yapmaları ve girebilecekleri her ortamdan da canlı çıkıp gerekli bilgileri ulaştırmaları gereken Noor ve Virgina ikilisinin tehlike dolu yolculukları da başlamıştır.