1x seha

219 Görüntülenme
seha
Rose (2020) izle
5.6 IMDB Puanı

Rose (2020) izle

(Rose)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 86 dakika
Senaryo Matt Stokoe
Rose 2020 Filmi 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı tek parça 4K Full HD izle 720p-izle indir ve seyret film konusu: Rose diğer kadınlar gibi değildir. Rose’un çok ağır ve çok korkunç bir hastalığı bulunmaktadır. Bu hastalık ile baş edebilmek için Rose oldukça sakin, sessiz ve yorucu olmayan bir hayat sürmek zorundadır. Fakat Rose yalnız değildir ve ona eşi Sam bu zorlu hastalığında destek olmaktadır.

Rose türkçe altyazılı izleRose ve Sam için hayat bu hastalık nedeni ile çekilmez hale gelmemiştir. Eşinden desteğini bir an bile esirgemeyen Sam, karısı Rose için gözlerden uzak ve ıssız bir yerde küçük bir sığınak inşa eder. Rose ve burada inzivaya çekileceklerdir ve bu hastalıkla burada yüzleşeceklerdir. Sam ve Rose yeni sığınaklarına yani yeni evlerine yerleşirler ve ilk dönemler her şey yolunda gibi gitmektedir. Ancak günler geçtikçe bu ıssız yaşam hem Sam hem de Rose için giderek zor olmaya başlar. Hem evlilikleir hem de Rose’un sağlığı git gide kötüye gitmeye başlamıştır. Kendileri için kurdukları bu yeni yaşam hızla çatırdamaya ve evin içini tartışma sesleri doldurmaya başlamıştır.

Rose türkçe dublaj izle Bu olaylar yüzünden kötüleşmeye başlayan Rose için hayat daha da çekilmez olmak üzeredir çünkü zaten yıkılmayla yüz yüze olan evlilikleri, hayatlarına bir yabancının gelmesi ile tamamen paramparça olmak üzeredir. Acaba bu yeni gelen yabancı kimdir? Hangi amaçla bu sığınağı seçmiştir? Yabancının gelişi ardında farklı bir amacı mı vardır? oyuncu kadrosu: Sophie Rundle, Matt Stokoe, Olive Gray gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.