1x seha

45,224 Görüntülenme
seha
The Old Guard izle
7.2 IMDB Puanı

The Old Guard izle

(The Old Guard)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 118 dakika
Senaryo Leandro Fernandez, Greg Rucka, Greg Rucka
The Old Guard (Ölümsüzlük) 2020 Filmi 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı tek parça 4K Full HD izle indir seyret Film konusu: 10 Temmuz 2020 da çıkan The Old Guard filmi netflix de yayınlanmaya başlamıştır. Film askeriye, fantastik, heyecan, aksiyon bir film olarak karşımıza gelmektedir. Filmde çoğunluk olarak paralı askerler ana kadro içindedir, geçmektedir ve buda bize heyecan sağlamaktadır.

Ölümsüzlükleriyle yaşamak zorunda kalmakta olan paralı askerler, başka bir ölümsüzün varlığını keşfetmektedirler. The Old Guard Türkçe Dublaj Full HD izle Bu kişi ise denizcilere hizmet veren siyahi bir kadın olmaktadır ve bu işi çok iyi yapmaktadır. Peşlerine düşen kötü niyetli bir grup ise ise onların varlıklarını keşfetmemektedir. Ölümsüzler anlayacaklardır ki, ölümden çok daha kötü şeyler var her zaman olmaktadır.

The Old Guard Türkçe Altyazılı izle Yönetmenin 51 yıl yaşında olduğu ve halen sinema sektöründe damgasını vurduğu Gina Prince-Bythewood bu sefer The Old Guard filminde yönetmenlik yapmıştır ve hatırlarsanız geçtiğimiz sezon Işıkların Ardında adlı filmede yönetmenlik yapmıştı. Oyuncu kadrosunda: Charlize Theron, Chiwetel Ejiofor, Harry Melling, Matthias Schoenaerts isimleri yer almaktadır. Seneryoyu ise Leandro Fernandez, Greg Rucka, Greg Rucka adlı isimler kaleme almıştır.

Filmin fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, cast, trailer, ne zaman çıkacak, sinemalar gibi aramalarınıza 720p-izle sitemizden bulabilirsiniz.


Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum