1x seha

53 Görüntülenme
seha
The Protégé (2021) izle
6.1 IMDB Puanı

The Protégé (2021) izle

(The Protégé)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 109 dakika
Yönetmen
Senaryo Richard Wenk
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
The Protégé 2021 filmi 1080p türkçe dublaj ve altyazılı tek parça 4K Full HD izle 720p-izle indir ve seyret film konusu: Moody Dutton, dünyanın dört bir yanından yüksek profilli sözleşmeler alan as bir suikastçıdır. Da Nang'daki 1991 katliamı sırasında Moody, bir görevi bitirmek için Vietnam'ı ziyaret eder. Şansına ve şaşkınlığına rağmen, genç bir kızın işini çoktan bitirdiğini öğrenir. Onun yeteneklerinden etkilenen Moody, Anna'yı kanatlarının altına alır ve İngiltere'ye geri döner.

31 Yıl Sonra, yetişkin olan Anna, Don Preda'nın oğlu Vali'yi Bükreş, Romanya'da kaçırır ve fidye talep eder. Daha sonra Anna, Bükreş Kasabı, İnsanların Katili olan Don Preda ile tanışır ve ona planı para için değil, Don Preda için düzenlediğini söyler. Anna acımasızca Preda'yı öldürür ve ikili, Moody ve Anna, ödüllerini müşteriden alır. Anna ve Moody, Anna'nın sokak köşesinde zarif bir kitapçı işlettiği Londra'ya yerleşmişlerdir. Moody hastalanıp öksürürken (şimdilik) güvenli evinde dinleniyor. Anna 70. doğum gününde Moody'yi ziyaret eder ve birdenbire Moody Anna'dan Lucas Hayes'i bulmasını ister. Moody, Lucas'ın yerini 1998'e kadar Paris'te buldu ve ardından aniden ortadan kayboldu.

The Protégé türkçe dublaj izle Anna, Lucas Hayes'in gizemini araştırırken, bilinmeyen bir suikastçı grubu Moody'yi, Anna'nın tekno muhbiri Billy'yi ve Moody'nin bekçisi Claudia'yı öldürür. Lucas Hayes ile ilgili her şey Anna'nın anavatanı Vietnam'a kadar uzanıyor. Böylece Anna, kesin yanıtlarını almak için Da Nang'a gelir. oyuncu kadrosu: Michael Keaton, Maggie Q, Samuel L. Jackson gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.