1x seha


8,294 Görüntülenme
seha
The Turning Türkçe Dublaj izle (2020)

The Turning Türkçe Dublaj izle (2020)

(The Turning)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amblin Entertainment
Kategori
Senaryo Carey W. Hayes, Chad Hayes, Henry James
2020 yılı filmleri izle,sitemizde the turning filmini Türkçe dublaj izleme seçenekleri ile 720pizlemede.İki kardeşin hayatını konu alan film...
2020 yılı Filmi The Turning
The Turning, edebiyat dünyasına uzak film severler için yeni bir isim olsa da o bir korku klasiği. Aynı ismi taşıyan ve okurları tarafından büyük ilgi gören bir korku gerilim türündeki edebiyat klasiğinden uyarlama olan The Turning, beyaz perde de nefesleri kesmeye hazırlanıyor. Kaleme alınmasının ardından uzun yıllar geçmiş olsa da bu modern sinema uyarlaması halini korku sevenlerin büyük ilgi ile izleyeceğe benziyor.

Yeni yılda korku Filmleri Devam Ediyor
Anne ve babalarını yeni kaybetmiş iki kardeşin bakımını üstlenen genç bir kadının hikayesini anlatan The Turning filmi, yayınlandığı ülkelerde korku – gerilim türünde en çok beğenilen filmler arasında yer alıyor. Anne babalarını kaybetmiş olan iki çocuğun bakımlarını üstlenmek için eski bir konağa yerleşen Kate’i bu yeni yerinde ürpertici olaylar beklemektedir. Karşılaştığı kötü sürprizler ile film izleyicilerini de rahatsız edecek filmde korku ögeleri oldukça ön planda.

Türkçe Dublaj film izlemek
Karanlık sırların nefes kestiği film boyunca gerilim hiç azalmayacak. Korku tutkunlarının soluksuz izleyeceği film The Turning, oyunculuk başarısıyla da çok konuşulacak gibi duruyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

46 yorum