1x seha

11,862 Görüntülenme
seha
Benden Ne Olur izle 2022
6.9 IMDB Puanı

Benden Ne Olur izle 2022

(Benden Ne Olur)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
Yönetmen
Senaryo Emrah Kaman, Murat Kaman, Asli Kizmaz
Benden Ne Olur izle 2022 Yerli Sinema Filmi Benden Ne Olur 1080p Full HD Sansürsüz Tek Parça 4K izle Film konusu: Benden Ne Olur?, henüz kendini olduramamış Sertab'ın, hayatını bir düzene sokmaya çalıştığı dönemde Soner'le tanışması sonrası gelişen olayları anlatıyor.

Benden Ne Olur?’un kahramanı tüm çevresinin kendisinden beklediği “düzenli” hayatı bir türlü olduramamış, istediği şeyler hakkında sürekli fikri değişen, kalıplara uymayan, kimlik arayışında genç bir kadın Sertab Bal. Bir kaza sonucu ablası Harika’nın evini yakınca evsiz ve parasız kalan Sertab, Harika’nın “Senden hiçbir şey olmaz” sözleri ile büyük bir kırılma yaşar ve “Benden ne olur herkese göstereceğim” diye kendisine söz verip, savrulan hayatında tutunmaya karar verir. Benden Ne Olur Sansürsüz izle Kendine yeni bir hayat kurmaya çalıştığı sırada ünlü oyuncu Soner’le tanışması, Sertab’ın tüm planlarını alt üst edecektir.

Yerli Komedi yapımı Benden Ne Olur Filmini imdb ve ekşi üzerinden düşüncelerinizi belirtiniz. Oyuncu kadrosunda: Hazal kaya ve Onur Tuna yer almaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum