1x seha

4,261 Görüntülenme
seha
Cadılar Bayramı Öldürür (Halloween Kills) izle
5.6 IMDB Puanı

Cadılar Bayramı Öldürür (Halloween Kills) izle

(Halloween Kills)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 105 dakika
Senaryo John Carpenter, Debra Hill, Scott Teems
Cadılar Bayramı Öldürür (Halloween Kills) 2021 Filmi 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı tek parça 4K Full HD izle 720p-izle indir ve seyret film konusu: bir önceki filmde yaşanan olaylardan sonra Cameron bir partiden evine giderken Frank Hawkins ile karşılaşır. Frank’in yaralı olduğunu fark eden Camoron ona yardım eder ve Frank’in Michael Myers isimli seri katilinin idamını ertelediği için yaşadığı vicdan azabından dolayı onu öldürdüğünü açıklar. Takvim yaprakları 2018 yılının Ekim ayını gösterdiğinde ise Tommy Doyle ve arkadaşları Cameron’nun babası Lonnie ile Hapse girmesinin 40. yıl dönümü kutlar. Aynı zamanda Laurie, evlerinin yandığı sırada itfaiye erlerinin Michael’ı kurtarması ile paniğe kapılır ancak Michael itfaiyecileri öldürülerek kaçmayı başarır.

Cadılar Bayramı Öldürür türkçe dublaj izle Laurie hastaneye kaldırıldığı sırada Michael katliamlarına devam ederek yaşlı bir çifti öldürmüştür bile. Bir süre sonra Michael’ı kaçmak üzereyken gören biri ekibe haber verir ve kaçarken kaza yapan Michael’lı yakalarlar. Daha sonra Tommy, kasabada Michael’dan intikam almak isteyen herkesi toplar ve Michael’ın peşine düşer. Ancak çıkan arbede esnasında kurtulan Michael, diğerlerine saldırarak öldürmeyi başarır. Bir süre sonra Lonnie ve diğerleri, Michael’ın öldürdüğü insanların listesini çıkararak bir sonuca varmaya çalışırlar ve onu küçükken yaşadığı eve kadar takip ederler.

Cadılar Bayramı Öldürür altyazılı izle Daha sonra Tommy ekibi tekrar toplar ve Michael’ı öldürmek için yola çıktıkları sırada Michael eski evinin sahiplerini de öldürür. Bu sırada kasaba halkı yanlışlıkla Michael sandıkları bir mahkumu kovalarken ölmesine sebep olurlar. oyuncu kadrosu: Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

8 yorum