1x seha

56,520 Görüntülenme
seha
Düğün Dernek 2: (Sünnet) Filmi izle
7.6 IMDB Puanı

Düğün Dernek 2: (Sünnet) Filmi izle

(Düğün Dernek 2: Sünnet)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 110dk
düğün dernek 2 izle,(sünnet) kalıbında olan film, komedi dolu her anı kahkaha dolu serinin 2.cisi dir. Full hd filmizlemedim deme .
Düğün Dernek Fİlmleri
İlk filmi 2013 yılında izleyici ile buluşan Düğün Dernek filmi o zamanki tüm izlenme rekorlarını kırmıştı. O zamanki en çok izlenen film olan Fetih 1453’ü geçerek 2 ayda 6 milyondan fazla kişi tarafından izlenmişti. 2 yıl aradan sonra 2015 yılında Düğün Dernek 2 filmi, birinci filmdeki aynı kadro ile vizyona girdi.
Sivas’ın Esenyurt köyünde yaşayan İsmail’in oğlu Tarık, Letonya’da çalışırken Monica adlı bir kıza aşık olur ve bu iki sevgili evlenmek isterler. Hazırlıksız yakalanan İsmail, Tüpçü Fikret, Çetin ve köyün Öğretmeni Saffet ile beraber ellerinde para olmamasına rağmen 10 gün içinde düğün yapma telaşına girerler. Bu telaşla eğlenceli ve bir o kadar komik maceralara atılırlar.
Düğün Dernek 2 Filmi Konusu
Düğün Dernek vizyona girdiği ilk hafta 2.2 milyon kişi tarafından izlenerek, en çok beğenilen Türk komedi filmlerinden biri olmuştur. Ayrıca her iki filmde Sivas’ın turizmine ve tanıtılmasına da katkı sağlamıştır. İkinci filme de bu sefer Tarık ve Monica’nın oğulları Matias’ın sünnet düğünü için çalışmalar ve hazırlıklar yapılmaktadır.

Full Film izle ( Sünnet )
Letonyalı dede torununun sünnet olmaması gerektiğini, çocuk büyüdüğü zaman kendi kararını kendi vermesi gerektiğini savunurken İsmail ise şimdiden olması gerektiğini savunmaktadır. Sivas’ta gizlice bir sünnet düğünü hazırlıklarına başlayan ekip olmadık maceralara girerler ama yine de o sünnet düğününü yapmaya kararlıdırlar. Bir yandan da Tüpçü Fikret’te tanıştığı Leyla’ya aşkını itiraf etmek için uğraşmaktadır.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

550 yorum