1x seha

210 Görüntülenme
seha
PK (Peekay) izle
8.1 IMDB Puanı

PK (Peekay) izle

(PK)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 153 dakika
Yönetmen
Senaryo Rajkumar Hirani, Abhijat Joshi
Ödüller 20 ödül & 15 Adaylık.
PK (Peekay) 2014 Aamir Khan Filmi 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı tek parça 4K Full HD izle 720p-izle indir ve seyret film konusu: Uzak bir gezegenden Dünya üzerindeki yaşamı incelemek için gönderilen PK ( PeeKay ) ın yer yüzüne indirilmesiyle başlıyor. Boynunda şatafatlı bir kolye var ve kolye uzay gemisini yeniden çağırmasını sağlıyor ancak bir problem var; kendi gezegenlerinde çıplak şekilde geziyorlar. Bu sebeple buraya da çıplak geldiği için insanların dikkatini çekiyor.

Pk türkçe dublaj izle Konuşmayı bilmiyor, ilk gördüğü insanın yanına koşuyor. Bu kişi daha ilk dakikalardan kolyesini çalarak yeryüzündeki hırsızlık düşüncesini ve insanları ne kadar zora sokabileceğini gösteriyor. Kolye olmadan uzay gemisini çağıramayacağından; umutsuzca dolaşmaya başlıyor.

Peekay türkçe dublaj izle Sonrasında bir şekilde yolları Jaggu isimli bir gazeteci kız ile çakışıyor. Film aslında burada başlıyor diyebilirim. Sonrasında PK’nın başta bir deli olduğunu düşünse de; onun yaptığı bazı mucizevi şeylerden onun farklı biri olduğunu anlıyor. Böylece beraber harika bir serüvene çıkıyorlar. Bu esnada da türlü bağnazlıklar, türlü şartlanmaların olduğunu ve din kavramını bizlere sorgulatmadan geçemiyorlar. oyuncu kadrosu: Aamir Khan, Anushka Sharma, Sanjay Dutt gibi isimler filmin içerisinde yer almaktadır. Film fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, beyazperde, trailer, cast gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.